Uvažujete o prodeji své nemovitosti?

Podívejte se, jak budeme společně postupovat:
 1. PROHLÍDKA NEMOVITOSTI -Napište nám na kontaktní formulář nebo zavolejte. Přijedeme si prohlédnout Vaší nemovitost, seznámíme se s technickým stavem a dostupnými podklady a informacemi, odborně nafotíme a navrhneme Vám způsob realizace prodeje.
 2. KALKULACE REÁLNÉ TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI - Detailně se seznámíme s dostupnými podklady a informacemi týkající se Vaší nemovitosti. Zjistíme vše potřebné k posouzení ceny. Na základě našich znalostí tržního prostředí nabídky a poptávky a s ohledem na další důležité okolnosti Vám doporučíme reálnou tržní cenu Vaší nemovitosti.
 3. PODPIS DOHODY O SPOLUPRÁCI - Podrobně Vás seznámíme s celým následujícím postupem realizace a dohodneme s Vámi podmínky zprostředkování. Předložíme Vám návrh zprostředkovatelské smlouvy k odsouhlasení a následně společně podepíšeme.
 4. NABÍDKOVÉ ŘÍZENÍ - Vypracujeme pro Vás optimální plán nabídkového řízení s cílem dosažení maximálního výnosu a zajištění úspěšné realizace prodeje. Nemovitost bude prezentována na nejsledovanějších realitních inzertních portálech. Aktivní činností budeme vyhledávat vhodné zájemce o Vaší nemovitost. Zajistíme prohlídky nemovitosti, profesionálně povedeme jednání se zájemci s cílem úspěšného prodeje.  

  Využíváme internetu a sociálních sítí např.: 
  www.sreality.cz, www.viareality.cz, www.ceskereality.cz, www.realityidnes.cz, www.byty.cz, www.expertreality.cz, www.facebook.cz, www.hyperreality.cz, www.hyperinzerce.cz

 5. VYPRACOVÁNI SMLUVNÍ DOKUMENTACE - V rámci spolupráce zajistíme u notářské kanceláře vypracování potřebné smluvní dokumentace jako je rezervační smlouva, budoucí kupní smlouva, kupní smlouva, návrh na vklad vlastnického práva kupujícího do katastru nemovitostí atd. Zorganizujeme a zajistíme podpis kupní smlouvy a ostatní potřebné smluvní dokumentace v závislosti na daném obchodním případu. 
 6. BEZPEČNÁ FINANČNÍ TRANSAKCE - Zajistíme úschovu kupní ceny u notářské kanceláře, tak aby byla zajištěna maximální bezpečnost při prodeji Vaší nemovitosti. Tzn., že celá kupní cena bude složena kupujícím u notáře dříve, než bude podán návrh na vklad kupní smlouvy u příslušného katastrálního úřadu. V případě, že bude kupující hradit kupní cenu z hypotéčního úvěru, budeme při jednání o úhradě z hypotéčního úvěru asistovat a dohlížet na to, aby vše proběhlo dle dohodnutých a odsouhlasených podmínek. Důraz vždy klademe na bezpečnost obchodní transakce.
 7.  VKLAD VLASTNICKÉHO PRÁVA KUPUJÍCÍHO DO KATASTRU NEMOVITOSTÍ - Po úspěšném vkladu vlastnického práva kupujícího do katastru nemovitostí Vám bude z úschovy vyplacena kupní cena.
 8. PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI - Vypracujeme pro Vás předávací protokol a zorganizujeme předání nemovitosti novému vlastníkovi.
Kontaktujte nás a my Vám připravíme individuální plán respektující Vaše potřeby a požadavky.

Kontaktní formulář:

Adresa:

OTTE reality, s.r.o.
Malá 43/6
301 00 Plzeň – Vnitřní Město

Kontakt:

Petr Otte
Email: petr@ottereality.cz
Phone: +420 603 263 626        

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 36304
IČ: 071 33 847
DIČ: CZ 071 33 847
Jsme plátci DPH

Create a site - More info